پوشيده چه گوييم، همينيم كه هستيم ...
 پنجشنبه، ۷ تیر


- مگر وبلاگ من و وبلاگ‌هاي شما چي از ديوارهاي شهر كم دارد كه رنگ و روي انتخاباتي به خود نگيرد؟!

- سه تا كد جديد در وبلاگ گذاشته‌ام براي نقل كردن: آيكون حمايت از دكتر معين، فلش حمايت از نسيم و «فيد خبري» اخبار انتخاباتي معين. همه‌چيز مشخص است و نبايد مشكلي وجود داشته باشد. اما باز اگر كسي مشكل فني دارد، در كامنت بگويد.

- متن ميثاق جوانان با دكتر معين چند روزي است كه براي امضا در سايت نسيم گذاشته شده است. اگر هنوز امضا نكرده‌ايد بشتابيد. متن نهايي ميثاق را به صورت يك فايل تر و تميز PDF هم درآوردم تا دوستان شهرستاني كه هنوز از تهران تغذيه نشده‌اند و مي‌خواهند مستقلا تكثير و تبليغ كنند، اين فايل را پرينت بگيرند و تكثير كنند.

- امير سايتي را درست كرده است با عنوان صد دليل براي رأي دادن به دكتر معين. سيستمش اينطور است كه هركسي كه به معين رأي مي‌دهد و دليلي براي اين كار دارد! دليلش را در اينجا مي‌گذارد. البته طبيعتا به خاطر اينكه بد و بيراه گذاشته نشود، دليل‌ها يك مرحله accept‌ شدن را منتظر مي‌مانند. برويد دليلتان را بنويسيد. فقط اينطور كه به من گفت كسي نمي‌تواند بيش از يك دليل با يك ايميل بنويسد. لذا اگر دلايل زيادي براي اين كارتان داريد، مي‌توانيد از ايميل‌هاي زيادتان استفاده كنيد!

- نيماي عصيان زحمت تهيه يك ليست بلاگ‌رولينگي از وبلاگ‌هاي طرفدار دكتر معين را كشيده است. جزيياتش را در اينجا بخوانيد و نام وبلاگ خودتان را با ارسال يك ايميل به Moein.Ring at gmail dot com به اين ليست اضافه كنيد. اين ليست در پايين سايت نسيم عينا نقل مي‌شود. فردا با رويداد و امروز و همه ايرانيان هم صحبت مي‌كنم كه نقل كنند. دكتر معين هم كه از سفر آمد، صحبت مي‌كنم كه اگر خواست اين ليست را در وبلاگش نقل كند! البته بايد قول بدهد كه بعدا اگر رئيس‌جمهور شد، ليست را بگذارد بماند!!

- دوستاني كه هي «به حق» غر مي‌زنند كه چرا خبر و متن انگليسي توليد نمي‌كنيم. مخ زده‌ام كه از امروز، لااقل تا انتخابات، هر روز به همت ميرزا پيكوفسكي يك راپورت فارسي از ستاد نسيم را با ترجمه انگليسي‌اش در «وبلاگ نسيم» نقل كنيم. نمي‌دانم كجاها مي‌شود و مفيد است بهش لينك بدهند؛ آنها كه اهلش هستند لينكش را بفرستند. اگر كسي هم ايده‌اي دارد درباره اينكه در اين نوشته‌هاي انگليسي به چه حرفها و نكته‌هايي اشاره شود، به ايميلم بفرستد.

- رفقا، الان ديگه وقت بحث با نخبه‌ها نيست. ده روز مانده به انتخابات و من ديگر ترجيح مي‌دهم رأي راننده آژانس يا همسايه‌مان را براي معين بگيرم تا رأي يك هم‌بحث روشنفكر را. در عين اينكه احترام رأي يك نخبه بيشتر از بقيه است، اما عدد آن برابر است!

- يك تكه فيلم تبليغاتي يك دقيقه‌اي هم پگاه آهنگراني از مراسم «پاسداشت آزادي» ساخته كه به محض اينكه به دستم برسد، در سايت نسيم مي‌گذارمش.

- نظرسنجي‌هاي خوبي در سايت نسيم گذاشته مي‌شود. شركت كنيد.

- آخ پشتم، واي كمرم!!


هاست و ثبت دومین