پوشيده چه گوييم، همينيم كه هستيم ...
 پنجشنبه، ۷ تیر


حضور در ميادين، همايش سه شنبه، برنامه سراسري چهارشنبه

اين toolbar كه براي حلقه وبلاگ‌هاي حامي معين ساخته شده، هرچند يك كم دير شده، اما كار بسيار زيبايي است. به نظرم دوستان بگذارند، قشنگ است. ضمنا، مسئول مربوطه! اين سيصد تا وبلاگ votemoin.com رو هم به ليست اين بلاگ‌رول اضافه كنيد لطفا.

برنامه فعاليت‌هاي ستاد نسيم در روزهاي آينده مشخص شد.

علاوه بر فعاليت‌هاي ميداني صبح و عصر اعضاي ستاد نسيم و حركت تبليغي دانش‌آموزان از ميدان تجريش تا ميدان وليعصر كه در روز دوشنبه انجام خواهد شد، مهمترين فعاليت جمعي همه حاميان معين، شركت در گردهمايي بزرگ حاميان معين در زمين چمن دانشكده تربيت بدني دانشگاه تهران است كه اعضاي نسيم نيز در آن حضور فعال خواهند داشت. اين گردهمايي در ساعت 5 بعدازظهر روز سه‌شنبه برگزار مي‌شود و همه حاميان دكتر معين مي‌توانند در آن شركت كنند.

اما امروز كليات برنامه‌ريزي نهايي براي آخرين اقدام در آخرين روز ستاد نسيم و ديگر فعالان ستادهاي حامي دكتر معين نيز انجام شد كه به زودي نتايج آن اعلام خواهد شد. اين برنامه، در آخرين مهلت تبليغات انتخاباتي (چهارشنبه) و به صورت هماهنگ در بيست ميدان شهر تهران و ميادين اصلي شهرهاي سراسر كشور اجرا خواهد شد.

گفتني است برگزاركننده اين برنامه جوانان خواهند بود، اما ميهمانان و همه فعالان ستاد انتخاباتي و گروههاي حامي نيز در آن حضور خواهند داشت، تا از آخرين فرصت موجود، بهترين بهره‌گيري انجام شود. اعضاي ستادهاي نسيم در سراسر كشور مي‌توانند براي اطلاع از جزييان بيشتر با ستاد مركزي نسيم در تهران تماس برقرار كنند. كليه علاقه‌مندان و حاميان دكتر معين نيز مي‌توانند در گردهمايي حاميان در روز سه‌شنبه، براي شركت در اين برنامه سراسري ثبت نام و اعلام آمادگي كنند.


هاست و ثبت دومین