پوشيده چه گوييم، همينيم كه هستيم ...
 پنجشنبه، ۷ تیر


این اصطلاح را در صحبت با یک دوست در مورد وضعیت دانشگاهها و رفتار دولت جدید و اوضاع ترم جدید دانشگاهها گفتم؛ و تمام ماجرا همین است. حضرات نودولت "دانش گاه" نمی خواهند، "کرنش گاه" می خواهند. دانش جو هم نمی خواهند. دانش پذیر می خواهند. تازه، دانش آنها هم با دانشی که ما می فهمیم فرق دارد. تمایلشان به وجود افراد کرنش گر به جای افراد پرسش گر نیز آشکار است. مجموعه اینها دانشگاه پیشتاز را به یک کرنش گاه دنباله رو تبدیل می کند که در بهترین حالت بخاری از آن بلند نمی شود.... ببینم؛ کدامیک از اینهایی که گفتم نیاز به استدلال دارد؟ به نظر می آید همه چیز خیلی واضح است.

TrackBack URL for this entry:
http://30morgh.org/cgi-bin/mt52/mt-tb.cgi/827
نظرات شما:
1 # عليرضا :
كرنش گاه درسته ولي دانش پذير نه. اصلا دانش رو بردار جاش هرچي ميخواي بگو. مثلا ...... بگو سازشجو، يا كاهشپذير. يا اصلا راحت درشو تخته كن مثل اوايل انقلاب. قيمت نفت اينقدر بالا رفته كه داريم به حزب الله لبنان 12 - 10 ميليارد دلار كمك ميكنيم. پس پولي كه از دانشگاه در مياد رو هم كه احتياج نداريم. تازه اينطور كه بوش مياد (نترس ابوزر منظورم "بوي آن" هست نه جرج بوش) ممكنه جنگ بشه كه جونها اصلا وقت نميكنن دانشگاه ....ببخشيد كرنشگاه برن.
2 # حسين مهديزاده اردكاني :
دوٍست عزيز باسلام رييس دانشگاه تهران را ببين چه كسي انتخاب كرده اند بقيه ماجرا را پيشكش ........
3 # .احمد :
• علی اکبر موسوی خوئینی که برای شرکت در مراسم چهلم پدر خود تحت مراقبت چند مامور مسلح حضور یافته بود، در مقابل مسجد و در حالی که ماموران می کوشیدند او را سوار ماشین کنند، فریاد می زد، «تحت فشارم» و «هر روز چهار بازجو مرا مورد بازجویی قرار می دهند». وی همچنین نسبت به عدم اجازه ی ملاقات با خانواده ی خود اعتراض داشت و به فریاد می گفت: «از دست این ها بیمار روانی شده ام»! ... www.akhbar-rooz.com اخبار روز: www.akhbar-rooz.com آدينه ٣۱ شهريور ۱٣٨۵ - ۲۲ سپتامبر ۲۰۰۶
4 # .احمد :
سلام بعضي رشته ها هم در حال تغيير است ! از قضا پست امروز گليمچه در مورد اين تغييرات است !
سلام بعضي رشته ها هم در حال تغيير است ! از قضا پست امروز گليمچه در مورد اين تغييرات است !

هاست و ثبت دومین