پوشيده چه گوييم، همينيم كه هستيم ...
 پنجشنبه، ۷ تیر


این دو سه روزه بحثهای مربوط به بازداشت آقای کاظمینی بروجردی و طرفدارانش زیاد این طرف و آن طرف هست. معمولا همه به غلط فکر می کنند این نوه آقای بروجردی معروف است و باز به غلط فکر می کنند خیلی آدم حسابی است. در حالی که ایشان نسبتی با آقای بروجردی ندارد و آنقدر که من شنیده ام از او، چندان آدم باسواد و مهمی هم نیست. دلیل اینکه مریدان زیادی در تعدادی از شهرهای مذهبی و خصوصا در تهران و محله اش پیدا کرده، کارهای عجیب و غریبی است که می کند. کارهایی که خیلی های دیگر هم می کنند و مرید پیدا می کنند: استخاره گرفتن، دعا نوشتن، ورد یاد دادن، ادعای ارتباط با امام زمان، بیان حرفهای عجیب و غریب و خواب های کذا و کذا. کم نیستند از این آدمها و یکی از ایشان هم این آقای کاظمینی بروجردی است.

همین جا Stop! هیچکدام از این حرفها که نوشتم و می خواهم بنویسم توجیه کننده رفتاری که حکومت با ایشان و هوادارانش داشت نیست. حکومت حق سرکوب ندارد. چه سرکوب عقیده، چه سرکوب فعالیت مذهبی، چه سرکوب کار سیاسی، چه طرف مذهبی باشد، یا آخوند، یا لاییک و چه سیاسی یا فرهنگی یا هیچی یا هرچی! سرکوب، برخورد خشن، بازداشت غیرقانونی، شکنجه، اعتراف گرفتن، پرونده و شایعه ساختن و امثال اینها در مورد هر کسی محکوم است و قبیح و جای تأسف و شایسته تقبیح. نمی دانم. شاید اخلاقا خیلی درست هم نباشد که وقتی ایشان در بازداشت است این حرفها را درموردش بنویسم. اما خب وقتش الان است که اسم ایشان بیشتر از همیشه مطرح شده و فکر نمی کنم واقعا نوشته و نوشتن من و امثال من هم تأثیری در وضع ایشان داشته باشد.

اما ببینید. این یک واقعیت است که آخوند آخوند است. بله، البته این حرف که خودشان در دهان مردم انداخته اند درست است که در هر گروهی خوب و بد هست. نمی خواهم حرف رضا مارمولک را هم بزنم که "خوب هاشو گرون خرید داشتن و قسمت ما اینا شدن"!! ولی خداوکیلی تا ما دیده ایم، غیر از معدود استثناهایی که اتفاقا وضع بدتری داشته اند، یکسری خصلت ها در همه آخوندها هست که ملائکه از آنها به درگاه خدا پناه می برند! اولی اش همین که اینقدر راحت حرف توی دهن خدا می گذارند که نگو. از ریا و دو رویی و چند شخصیتی بودنشان هم نگویم بهتر است. و همچنین دهها خصوصیت بد اخلاقی و رفتاری که بعضی از آنها به حزب اللهی ها هم سرایت کرده و بعضی البته نکرده. چون خود بچه بسیجی ها هم، حتی از زمان چنگ، کلی آخوندها را دست می انداخته اند و ریاکاری و ظاهرگرایی آنها را مسخره می کرده اند.

این آقای کاظمینی هم به قول یکی از بچه ها که البته درمورد خاتمی می گفت، آخوندی بیش نیست! ولی انصافا کار آخوندی را خوب بلد است. همین که جماعتی را آنچنان تهییج کرده که تا نزدیکی های پای جان حاضرند پایش بایستند جای تحسین دارد. باز به قول یکی دیگر "جلوبندی" خوبی هم درست کرده. ریش و ابرو و جای مهر پیشانی و ... خلاصه تیریپ اش به مرجع تقلید ها شبیه شده. اگرچه الحق و الانصاف هرکس که یک بار حرف زدنش را در VOA هم شنیده باشد تصدیق می کند که چندان آش دهن سوزی نیست و چیز زیادی بارش نیست.

باز بزنم به صحرای کربلا و از آن طرف هم بگویم. هر کسی که هست، هر عقیده ای که دارد، هر حرفی که می زند و کاری که می کند، طرفدارانش هر چیزی که در مورد او معتقدند، محترم اند، محترم است و محترم اند. محترم بودنشان به این نیست که در کنج خانه بتوانند حرفشان را بزنند. نخیر؛ باید بتوانند حتی در سطح جامعه تبلیغ کنند و یار جمع کنند. چه کسی این حق را به خیلی های دیگر و بدتر (آخوندتر!) از ایشان داده و به ایشان نداده؟! پس محکم کاری کنم که قصد نادیده گرفتن حقوق ایشان را ندارم. ولی همانطور که ایشان حق دارد کار خودش را پیش ببرد، دیگران هم حق دارند اگر او یا پیروانش دروغ آشکاری مثل اینکه او نوه آقای بروجردی معروف است گفتند، این دروغ را اصلاح و دغل کاری را رسوا کنند. البته قصد من از این نوشته گفتن این هم نیست؛ حرف دیگری است.

اگرچه خیلی به دیوار و در و تخته زدم. ولی همه اینها هم برای من یکی چندان مهم نیست. آنچه برایم بااهمیت و عجیب و غیرمنتظره است، این است: چطور این ملت که اینهمه در کوچه و خیابان غر می زنند و از آخوندها بد می گویند، هنوز هم اینطور به یک آخوند نه چندان ویژه اعتماد می کنند و دل می بندند؟!

پ.ن. جالب است که ایشان مدام می گوید من سیاسی نیستم و کار سیاسی نمی کنم در حالی که همه کارش سیاسی است؛ سیاسی تر از خیلی سیاسی ها. جالب تر هم این است که جماعتی که دور ایشان جمع شدند و چند روز جلوی اجرای حکم بازداشت ایشان را گرفتند، اینقدر پای کار بودند که هرکسی آنها را می دید حیرت می کرد. نمی فهمم چطور می شود کسانی اینطور عیان و آشکار، در قرن بیست و یکم، قمه دست بگیرند و در مقابل اجرای یک حکم ولو ناعادلانه حکومت بایستند؟ مگر آقای کاظمینی اولین کسی است که معتقد است حکومت در مورد او حکم ناعادلانه ای صادر کرده و ظلم روا داشته؟ مگر اولین روحانی ای است که در این نظام بازداشت می شود؟ مگر مریدان او اولین گروهی هستند که اعتقاد و تعلق خاطر آنها ندیده گرفته می شود و به مقتدای آنها تعرض می شود؟ در هجده تیر هم که هجده تیر بود، از دانشجویانی که خیلی هایشان در مقابل شخص اول مملکت شعار می دادند، کسی اینطور قمه و شمشیر دست نگرفته بود. حالا فرض می کنم که ادعای کشف اسلحه گرم دروغ باشد یا لااقل تعداد آن را که صد تا گفته اند اغراق باشد. ولی آن صحنه هایی که من در آن کوچه و خیابان که اتفاقا نزدیک محله ما هم بود دیدم، خیلی عجیب و غریب بود. بدجوری مخشان خورده شده بود این جماعت. بامزه این بود که کلی هم انصار حزب اللهی و بسیجی (واقعا بسیجی، عضو پایگاه ها یعنی) بینشان بودند... ولی خداوکیلی کاش حکومت یک قدری عاقل تر بود و با اینطور مسائل عاقلانه تر برخورد می کرد تا نه الان این آقا در زندان باشد و نه آن ماجراهای بد و آن سرکوب بعدش اتفاق بیفتد. خدایا قدری شعور!
TrackBack URL for this entry:
http://30morgh.org/cgi-bin/mt52/mt-tb.cgi/835
نظرات شما:
سلام علی جان، دمت گرم کلّی خنديديم (هر چند "قصد تو از اين نوشته اين هم نبود"! (;) علي شبای قدر ما رو هم از دعا فراموش نکن... جدي! قربانت
موش بخوره توي مشاركتي رو! حسوديتون شده به اين اخونده ؟ !
گرچه اين كلاشينكف زياد بيراه نگفته اما من نفهميدم اصلا چرا اين مطلب را نوشته اي! اگر مي خواستي بگويي آخوند آخوند است كه در اين مملكت چيزي كه زياد است آخوندي كه به او گير بدهي! حالا ديواري كوتاه تر از اين آخوند در بند شده نيافتي؟ هواداران پاي كارش هم گرچه به قول تو "تهییج" شده بودند اما حداقل از اين رفقاي اصلاح طلبمان كه با "پخي" از صحنه فرار مي كردند كه بهتر بودند...
جالبتر اونجا بود در مورد تيراژ مستضعفين! يا تعريف استقلال صحبت مي كرد. به نظر من هم اين وسط بيشترين اشتباه رو وزارت اطلاعات كرد كه اينجوري ايشون رو مطرح و مشهور كرد اگه مي ذاشتند براي خودش حرف بزنه مطمئنا" همه مي فهميدند طرف چقدر اهل بخيه است.
جالبتر اونجا بود در مورد تيراژ مستضعفين! يا تعريف استقلال صحبت مي كرد. به نظر من هم اين وسط بيشترين اشتباه رو وزارت اطلاعات كرد كه اينجوري ايشون رو مطرح و مشهور كرد اگه مي ذاشتند براي خودش حرف بزنه مطمئنا" همه مي فهميدند طرف چقدر اهل بخيه است.
مسئله‌ی اصلی این است که حکومت خاکم هیچ مخالفی را بر نمی‌تابد، حال آخوند باشد یا غیرآخوند، باسواد باشد یا بی‌سواد، فرقی نمی‌کند. اصل خاموش کردن مخالف است به ضرب چماق نه با بهروری از منطق.
مسئله‌ی اصلی این است که حکومت حاکم هیچ مخالفی را بر نمی‌تابد، حال آخوند باشد یا غیرآخوند، باسواد باشد یا بی‌سواد، فرقی نمی‌کند. اصل خاموش کردن مخالف است به ضرب چماق نه با بهروری از منطق.
مسئله‌ی اصلی این است که حکومت حاکم هیچ مخالفی را بر نمی‌تابد، حال آخوند باشد یا غیرآخوند، باسواد باشد یا بی‌سواد، فرقی نمی‌کند. اصل خاموش کردن مخالف است به ضرب چماق نه با بهروری از منطق.
salam,webloge ghashangi dari,tabrik migam.....man alirezambacheye ahvazam,taze shoroo kardam be blog nevisi amma bloge man englisiye,baraye haminam ehtiaj be hemayate shoma blogeraye maroofi mese shoma dare,khoshhal misham age link e blog mano tooye bloget bezari,manam linke shoma ro mizaram.,,age ham betooni az doostat bekhai ke in karo bokonan kheili aali mishe....
salam,webloge ghashangi dari,tabrik migam.....man alirezambacheye ahvazam,taze shoroo kardam be blog nevisi amma bloge man englisiye,baraye haminam ehtiaj be hemayate shoma blogeraye maroofi mese shoma dare,khoshhal misham age link e blog mano tooye bloget bezari,manam linke shoma ro mizaram.,,age ham betooni az doostat bekhai ke in karo bokonan kheili aali mishe....
11 # احمد :
اينطور هم نيست که آخوند فقط آخوند باشه، بعضي آقا جان شان هم آخوند است ، مثلا همين آخوند دستگير شده اگر واقعا نوه بروجردي بود مي شد مثل مقتدا صدر و يا مثل بقيه آخوند هايي که از نان جد و يا پدر آيت الله اشان هم مي خورند. به هر حال نان آخوندي هم تو اين جمهوري اسلامي عجب ناني است. جمع و تفريق که آخوند ها رو بکنيم چند تا يي هم آخوند سالم باقي مي ميمونه . سئوال اينه که خودش گفته که نوه آيت الله بروجردي ست يا نه؟ هوا داراش هم انگار چندان فرقي با چماقدارهاي حزب اللهي ندارند . به هر حال حرف آخوند رو با آخوند مثل الماس مي تراشند خيلي بي مزه است.
فکر می کنی خودت و رفقات تو اون حزب مشتیتون!! خیلی مرد هستین؟هر جا پای منافعتون می اومد وسط یهویی گم و گور میشدین.حسرت به دل ملت موند شما یه جا تا آخرش مثل مرد وایسین ولی چی شد.تو اون همه فرصت همیشه سربزنگا لال مونی می گرفتین بعد که کار از کار می گذشت از تو سوراختون می امدین بیرون و شروع می کردین به موس موس کردن.وای بر شما که ملت رو بازیچه خودتون کردین...
13 # محمد :
سلام . عبادات قبول . انگار گفته من ادعاي ارتباط با امام زمان (عج) رو ندارم . ولي خب دعا از اين جور چيزا خب كار آخوندهاست ديگه . تازه اگر هم واسه اين ادعا باشه اول از همه مشكيني رو بايد بگيرند . در ضممن مگه فقط آقاي خامنه اي بايد مريد داشته باشه خب ايشون هم داشته باشن . واينكه به قول فرمايش شما چرا اينطور وحشيانه برخورد ميكنن!!
14 # ٍشئشد :
اقای پیر حسینلو ...فقط یک جمله از نوشته ات را پر رنگ میکنم تا نتیجه بگیرم ٬نوشته اید انچه این اخوند در صدای امریکا گفته ....بله دوست روشنفکر من اگر حرفهای ایشان را مثل طرفدارانش !!از خودش شنیده بودی ایرادی نداشت اما چرا این همه صدای امریکا و بعد بی بی سی بخش انگلیسی و فارسی و صدای المان و نیو یورک تایمز ....توجه فرمودید که حضرت اقا خودش را دربست در اختیار بر اندازان غربی گزارده و انتظار دارید که حکومت هم بیضه هایش را بمالد!؟ نه خیر میچلاند
1- mikham azat tashakkor konam. wa azat ta'rif konam ke dar miyane Weblog neweisan, jozwe tanha kasani hasti ke Jor'at dashtan ke be in masale eshare konan. ma ke dar kharej hastim, az in JOR'AT ha nadarim. 2- be bagiyye ke sare har chizi, dado bidad mikonan ke chera tarsidin, ye negahi bokonan be WEBLOG ha bebinan ke mellat chetor az tars hatta harfe in gaziyyaro ham neminwisan
به نظر من قضیه یه ذره بیشتر از خیلی مشکوکه!
17 # حامد :
سلام الپر براي اينكه بخواهيد بيشتر با مواضع آقاي بروجردي اشنا شويد به اين لينك و به لينك تصويري آخري توجه كنيد.
18 # حامد :
سلام الپر براي اينكه بخواهيد بيشتر با مواضع آقاي بروجردي اشنا شويد به اين صفحه و به لينك تصويري آخري توجه كنيد. http://farshadebrahimi.blogspot.com/2006/10/blog-post_07.html
19 # حامد :
سلام الپر براي اينكه بخواهيد بيشتر با مواضع آقاي بروجردي اشنا شويد به اين صفحه و به لينك تصويري آخري توجه كنيد. http://farshadebrahimi.blogspot.com/2006/10/blog-post_07.html
20 # حامد :
سلام الپر براي اينكه بخواهيد بيشتر با مواضع آقاي بروجردي اشنا شويد به اين صفحه و به لينك تصويري آخري توجه كنيد. http://farshadebrahimi.blogspot.com/2006/10/blog-post_07.html
21 # مهدي :
وقتي يک روشنفکر خلاق در جاده سنگلاخي به هنرنمايي ميپردازد. اندر حکايت حسين درخشان و مخالفتش با تغيير مسالمت آميز حکومت http://blogcritics.weblogs.us/farsi/?p=12
22 # حسين مهديزاده اردكاني :
سلام ولي اخوند داريم تا اخوند اخوندي داريم به نام خزعلي و اخوندي داريم به نام مجتهد شبستري اخوندي داريم به نام جنتي واخوندي داريم به نام كديور................. اين كجا وان كجا
باز هم غروبی دیگر ........ قالو انا لله و انا الیه راجعون ده روز پیش مطلع شدیم که برادر حاج اقای فراهانی به علت سکته مغزی بستری شده اند تا زمانی که برای عیادت رفتیم متوجه شدیم که متاسفانه ایشان به رحمت خدا رفته اند . به راهی رفتند که همه ما روزی باید برویم. انشأ لله که سبک رخت بربندیم زیرا که مفری ازاین راه نیست جناب آقای فراهانی استاد گرامی ضایعه ی از دست رفتن برادرگرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نماییم و از خداوند متعال برای ایشان و بازماندگانشان طلب آمرزش داریم . روحشان شاد یادشان گرامی . ضمنا مجلس سوم ایشان روز جمعه مورخ ۲۰/۷/۱۳۸۵ ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ در مسجد انصار الحجة واقع در میدان خراسان خیابان خاوران چهار راه عارف همراه با مراسم افطار برگزار می گردد . اجرکم عند الله
سلام دوست من بسيار بهم چسبيد مطلبت . به من هم سر بزن و نظرتو راجع به تبادل لينك بگو. موفق و پيروز باشي...
25 # ٍِِشهرزاد :
بد نیست یه کم مطلبت رو اصلاح کنی. ایشان نوهء دختری بروجردی هستند. اگه دختر رو بچهء آدم حساب کنین و مثل افغانی ها فقط پسر بچه نباشه. ظاهرا حرفی هم که زده اینه که آقا نمی تونه ولی فقیه مسلمین جهان باشه! که این هم فکر می کنم حرف خیلی بدی نیست. دیگه بیش تر از این چیزی نمی دونم.
26 # ٍِِشهرزاد :
بد نیست یه کم مطلبت رو اصلاح کنی. ایشان نوهء دختری بروجردی هستند. اگه دختر رو بچهء آدم حساب کنین و مثل افغانی ها فقط پسر بچه نباشه. ظاهرا حرفی هم که زده اینه که آقا نمی تونه ولی فقیه مسلمین جهان باشه! که این هم فکر می کنم حرف خیلی بدی نیست. دیگه بیش تر از این چیزی نمی دونم.
27 # ٍِِشهرزاد :
بد نیست یه کم مطلبت رو اصلاح کنی. ایشان نوهء دختری بروجردی هستند. اگه دختر رو بچهء آدم حساب کنین و مثل افغانی ها فقط پسر بچه نباشه. ظاهرا حرفی هم که زده اینه که آقا نمی تونه ولی فقیه مسلمین جهان باشه! که این هم فکر می کنم حرف خیلی بدی نیست. دیگه بیش تر از این چیزی نمی دونم.
سلام وبلاگ كوه پنجم هم درباره ي اين آقاي كاظميني مطلب داره. فكر كردم ممكنه براتون جالب باشهhttp://koohepanjom.blogspot.com
سلام وبلاگ كوه پنجم هم درباره ي اين آقاي كاظميني مطلب داره. فكر كردم ممكنه براتون جالب باشهhttp://koohepanjom.blogspot.com
سلام وبلاگ كوه پنجم هم درباره ي اين آقاي كاظميني مطلب داره. فكر كردم ممكنه براتون جالب باشهhttp://koohepanjom.blogspot.com
31 # الپر :
آقای شهرزاد. مطلبم دقیق است. ایشان هیچ نسبتی با آقای بروجردی معروف ندارد. چه نوه دختری یا هر نسبت دیگری.
به روز کردم. یه سر بزن.
به روز کردم یه سر بزن
مي بينم كه شما هم مثل حسين درخشان غصه حكومت را مي خوري كه چرا بايد به خاطر يك آخوند(!!) خودش را درگير يك مسئله بزرگ بكند. خوب بالاخره اين چاه حكومت اگر براي مردم آب نداشته باشد براي شما كه نان دارد.
مي بينم كه شما هم مثل حسين درخشان غصه حكومت را مي خوري كه چرا بايد به خاطر ريم آخوند(!!) خودش را درگير يك مسئله بزرگ بكند. خوب بالاخره اين چاه حكومت اگر براي مردم آب نداشته باشد براي شما كه نان دارد.
مي بينم كه شما هم مثل حسين درخشان غصه حكومت را مي خوري كه چرا بايد به خاطر يك آخوند(!!) خودش را درگير يك مسئله بزرگ بكند. خوب بالاخره اين چاه حكومت اگر براي مردم آب نداشته باشد براي شما كه نان دارد.
37 # علی :
این حرف شما که می گی --------------------------------------------- ولی خداوکیلی تا ما دیده ایم، غیر از معدود استثناهایی که اتفاقا وضع بدتری داشته اند، ------------------------------------------------------------ آخرش کار خودت را کردی وهمه آخوند ها را بد جلوه دادی آخه عزیز آقای منتظری و کدیور .مجتهد شبستری را چرا با همه آخوندها به یک چوب می رانی
جناب آلپر سلام. اين مطلبي كه نوشتيد ناشي از عدم شناخت و آگاهي شما نسبت به ايشون هست. من حداقل 6 سال و بيشتر هست كه ايشون رو ميشناسم . حدود 3 سال در كلاسهاشون شركت كردم.. چيزايي كه نوشتيد با واقعيت فاصله داره. نميدونم از چه منبعي اينها رو شنيديد. ولي اينطور كه فكر ميكنيد نيست.... من هيچ وقت هيچ حرفي از سياست از ايشون نشنيدم.... اين پيش داوري شما اشتباهه...
39 # bloger :
جناب آلپر سلام. اين مطلبي كه نوشتيد ناشي از عدم شناخت و آگاهي شما نسبت به ايشون هست. من حداقل 6 سال و بيشتر هست كه ايشون رو ميشناسم . حدود 3 سال در كلاسهاشون شركت كردم.. چيزايي كه نوشتيد با واقعيت فاصله داره. نميدونم از چه منبعي اينها رو شنيديد. ولي اينطور كه فكر ميكنيد نيست.... من هيچ وقت هيچ حرفي از سياست از ايشون نشنيدم.... اين پيش داوري شما اشتباهه...
40 # derashtt :
جناب آلپر سلام. اين مطلبي كه نوشتيد ناشي از عدم شناخت و آگاهي شما نسبت به ايشون هست. من حداقل 6 سال و بيشتر هست كه ايشون رو ميشناسم . حدود 3 سال در كلاسهاشون شركت كردم.. چيزايي كه نوشتيد با واقعيت فاصله داره. نميدونم از چه منبعي اينها رو شنيديد. ولي اينطور كه فكر ميكنيد نيست.... من هيچ وقت هيچ حرفي از سياست از ايشون نشنيدم.... اين پيش داوري شما اشتباهه...
41 # derashtt :
جناب آلپر سلام. اين مطلبي كه نوشتيد ناشي از عدم شناخت و آگاهي شما نسبت به ايشون هست. من حداقل 6 سال و بيشتر هست كه ايشون رو ميشناسم . حدود 3 سال در كلاسهاشون شركت كردم.. چيزايي كه نوشتيد با واقعيت فاصله داره. نميدونم از چه منبعي اينها رو شنيديد. ولي اينطور كه فكر ميكنيد نيست.... من هيچ وقت هيچ حرفي از سياست از ايشون نشنيدم.... اين پيش داوري شما اشتباهه...
جناب آلپر سلام. اين مطلبي كه نوشتيد ناشي از عدم شناخت و آگاهي شما نسبت به ايشون هست. من حداقل 6 سال و بيشتر هست كه ايشون رو ميشناسم . حدود 3 سال در كلاسهاشون شركت كردم.. چيزايي كه نوشتيد با واقعيت فاصله داره. نميدونم از چه منبعي اينها رو شنيديد. ولي اينطور كه فكر ميكنيد نيست.... من هيچ وقت هيچ حرفي از سياست از ايشون نشنيدم.... اين پيش داوري شما اشتباهه...
جناب آلپر سلام. اين مطلبي كه نوشتيد ناشي از عدم شناخت و آگاهي شما نسبت به ايشون هست. من حداقل 6 سال و بيشتر هست كه ايشون رو ميشناسم . حدود 3 سال در كلاسهاشون شركت كردم.. چيزايي كه نوشتيد با واقعيت فاصله داره. نميدونم از چه منبعي اينها رو شنيديد. ولي اينطور كه فكر ميكنيد نيست.... من هيچ وقت هيچ حرفي از سياست از ايشون نشنيدم.... اين پيش داوري شما اشتباهه...
جناب آلپر سلام. اين مطلبي كه نوشتيد ناشي از عدم شناخت و آگاهي شما نسبت به ايشون هست. من حداقل 6 سال و بيشتر هست كه ايشون رو ميشناسم . حدود 3 سال در كلاسهاشون شركت كردم.. چيزايي كه نوشتيد با واقعيت فاصله داره. نميدونم از چه منبعي اينها رو شنيديد. ولي اينطور كه فكر ميكنيد نيست.... من هيچ وقت هيچ حرفي از سياست از ايشون نشنيدم.... اين پيش داوري شما اشتباهه...
جناب آلپر سلام. اين مطلبي كه نوشتيد ناشي از عدم شناخت و آگاهي شما نسبت به ايشون هست. من حداقل 6 سال و بيشتر هست كه ايشون رو ميشناسم . حدود 3 سال در كلاسهاشون شركت كردم.. چيزايي كه نوشتيد با واقعيت فاصله داره. نميدونم از چه منبعي اينها رو شنيديد. ولي اينطور كه فكر ميكنيد نيست.... من هيچ وقت هيچ حرفي از سياست از ايشون نشنيدم.... اين پيش داوري شما اشتباهه...
46 # فاضل :
سمه تعالي با عرض سلام من مي خواستم نظرات خودم را درباره آقاي بروجردي بدهم من 8سال است كه از دين اب واجداديم خود بيرون آمده بودم و به اديان مختلفي پيوسته بودم از ديني كه جمهوري اسلامي كه بخورد ما دادغير از نيرنگ ودروغ نبود ولي بعد از 8سال يك گرفتاري براي ما ايجاد شد ودوستانم به من پيشنهاد دادند كه به جلسه آقاي بروجردي بروم و رفتم كه در سال 1385/1/1 در اربعيني حسين وانجا عرض حاجات كردم وبه آقا حسين گفتم آقا من مسلمان نيستم ولي آمدم كه حاجات مرا رفع كني والحمد الله حاجت خودم را از اهلبيت گرفتم ومديون ان پسر فاطمه شدم يك روز به خودم گفتم ما از اين جمهوري به ظاهر اسلامي هيچ چيزي در يافت نكرديم به منزل ان روحاني اصيل رفتم وجمعيت را كه ديدم تعجب كردم ديدم يكي ميگفت شفا مي دهد يكي مي گفت من عليل بودم خوب شدم ولي من گرفتار بود رفع گفتاري شدم نوبت من كه شد به نزديك كه رفتم به او گفتم من مسلمان نيستم ولي العان امده ام كه اعجازات شما را ديدم مبحوت ماندم مي خواستم به شما بگويم كه اينها اعجاز شماست يا خير او در جواب به من گفت اين ها همش كرامات اهل بيت است اينها همش لطف اهل بيت است اينه همش اعجاز خاندانيست كه شما به ان ها يقين نداري او گفت مشكلت چيست به اينجا آمديد من در جواب اين آقا گفتم ديگر با اشنا شدن شما با من هيچ مشكلي ندارم ودر چند وقت پيش شنديم كه اين آقا را با طرز فجيعي بردند ودر حال حاظر او و پيرو وانش در زندان اويني كه به اصتلاح زندان جمهوري ولايت فقيه ميباشد ايا شما را كلاه تان را قاضي كنيد همچين شخسيتي را بايدحمايت كرد و امكانات جمعي به ان داد يا بايد ان را در منزل به تيرباران بست وچند تن از پيروانش را بكوشند يا در تحديد شديدي باشند من به شما بزرگان ومراجع تقليد اين مملكت مي گويم چرا كه با اين سيد اين طور ميكونيد مگر در مملكت علي جرمست صداي علي را به تمام نقاط فرستاد مگر شعار شما دين پروري در جمهوري ودر جهان ديگر نيست اي بزرگان بشنويد اين سيد يك تاريخي را رقم زد و به جهان تشيع گفت كه من مثل مولا علي هيچ وقت باابو بكر وعمرزمان دست بيعت نمي دهم مثل جدش حسين با يزيدزمان دست بيعت نميدهم ودر خون خود غلطيد ورفت......... متشكرم

هاست و ثبت دومین