پوشيده چه گوييم، همينيم كه هستيم ...
 پنجشنبه، ۷ تیر


من دلم برف میخواد. من دلم غلطیدن در برف و سر توی برف مثل کبک میخواد. من دلم فیلم میخواد. من دلم صبح تا شب جشنواره رفتن با بلیت مجانی و پفیلای پنیری و کره ای میخواد. من دلم شمال میخواد. می خواد مثل دیوونه ها از تهران تا شمال پیاده روی کنم. من دلم بوس میخواد!! میخوام... ولی بقیه شو نمیگم! من دلم کوه میخواد. من میخوام برم کوه. اه. همش میخوام برم کوه ولی وقت نمی کنم. من دلم ابر میخواد و بارون و موش آب کشیده شدن. دلم پیتزای مخصوص پدربزرگ و مخلوط لیموترش و سبزیجات و پپرونی سارا و نون پنیر گردوی کافه شوکا و نوشابه تگری وسط ظهر تابستون میخواد. من دلم اون مزه ترشی که می گفتی رو میخواد. دلم میخواد مثل خرس قطبی بخوابم... اصلا به من باشه، دلم میخواد الان تایپ نکنم؛ فکر هرچی رو که دلم میخواد بکنم و خودش تایپ بشه بیاد توی وبلاگ. من دلم کتاب میخواد. بخونم و بخوابم و چراغ خودش خاموش شه!
TrackBack URL for this entry:
http://30morgh.org/cgi-bin/mt52/mt-tb.cgi/894
نظرات شما:
امر ديگه اي نيست قربان؟ نوشابه هم بيارم براتون. اما خدايي دمت گرم. منم همش رو مي خوام اگه پيدا كردي منم صدا كن.
2 # آرش :
3 # آرش :
4 # حسين :
الپر جان سلام. فقط خواستم پيشنهاد كنم كه " ويژه" رو عوض كن.... عنوان خوبيه؟ توي لينك ها زن و بچه هست ... فدات شم.
الپر جان سلام. فقط خواستم پيشنهاد كنم كه " ويژه" رو عوض كن.... عنوان خوبيه؟ توي لينك ها زن و بچه هست ... فدات شم.
6 # ن.و :
حالشو بردم!
نه به اون عاقل ميشويم كنار صفحه !!! و نه به اين پست !!! خب شايدم عاقل كه شدي اين پست رو زدي !
بعد از اينهمه بحثهاي جدي و مذهبي و سياسي حق شماست كه آرزوهاي كوچك و ساده داشته باشي كه از نظر من زندگي همين آرزوهاي كوچك است ...
شما هم علي آقا...! براي مقايسه به لينك زير ارشادتون مي‌كنم! [خنده] http://ghaghalili.blogfa.com/post-142.aspx
سلام. تو اين هوا فقط برفمون كمه. حال ميده
آي گفتي!آي گفتي!من هم دقييييييييييييييييييييييقا همين چيزهارو ميخوام.مثل اينكه يه جورايي همدرديم.نه؟هر چند تو دنياي واقعيت يه كم سخته ولي خيال كردنش كه كاري نداره نه؟مفتي و بدون خرج.پس برو خوش باش راستي شما كه بيكاري به جاي ما هم خيالات بفرما(به قول ناصر الدين شاه)
اما من دلم می خواد شمادیگه نخواهید وب نویسی کنید.اینطورحداقل یکی ازشهوت های شمافروخواهدنشست.آخه بنده خدا،مردم بهت حرمت می گذارند پس تو هم رعایت کن.برای مطلب قبلی ات هم من وهم سعید یادداشت گذاشتیم وتو اصلن نگفتی خرتون به چند.راست راستی فکرمی کنی سروش یا ملکیانی؟
من هم همه ي اينهايي كه گفتي را مي خوام به خصوص اون بوس رو ...
الپر جان، خواست های خوب و باحالی داری اما من یکی که از خوندن این پست ات شوکه شدم، حتی فکر کردم نکنه هک ات کردن!!! :)))
اي كارد بخوره... ((: آي لاو يو *:
آرزو كه عيب نيست.. دل آدم خيلي وقتها خيلي چيزها مي خواد.. فقط بايد بهشون اهميت داد و تا جايي كه مي شه به حرفش گوش كرد.. برو همين نزديكي ها برف هم پيدا مي شه و سيراب شو ازش. درباره ي بليت مجاني كه توصيه اي ندارم‘ مي توني فقط دست تو جيبت كني و خودت، خودت را مهمون كني به جشنواره. كيف مي ده! مهمون خودت باش.. پياده تا شمال هم خيلي وقتت را مي گيره..مي توني تا شمال سواره بري و بعد تا هر چقدر دلت خواست پياده روي كني. كوه هم كه داره و مي توني ازش بري بالا.. ابر هم شايد پيدا شه.. مي توني با هواشناسي هماهنگ كني، با اينكه هميشه هم درست نمي گن ولي گاهي هم حرفشون درست از آب در مياد و بارون مي باره.. خسته شدم!! براي بقيه اش هم خودت يه فكري كن.. همش كه من نبايد راه حل بدم!!
من هميشه مي دونستم تو پشت اون ستاره حلبي قلبي از طلا داري!!!اين پستت رو كه خوندم هم اخي گفتم هم الهي!منم كوه مياما گفته باشم!
سلام خب پس الپر هم دلداه شد . به سلامتي كي شيريني ؟ ايرانتك هم بد نيست . راستي ، امیدوارم این حرفای دلت بوی صابون نده !
ني ني. بوس
ني ني. بوس
آخيييييي!!!!!!
آرزوهای کوچک اما بزرگ. چقدر آرزوهای بچه های ایرونی نجیب و زیباست
آرزوهای کوچک اما بزرگ. چقدر آرزوهای بچه های ایرونی نجیب و زیباست
24 # میثم یوسفی :
بیا جشنواره ببینیمت دیگه برادر
احساسات عالی بود بخصوص که همیشه در اینجا سیاسی بودید البته اولش یه تیکه سیاسی اومدید منتظر هر چیزی بودم الا این یکی
خوشحال ميشم لينگ كنيد!راستي من هم دلم توي اين هواي يخ چايي ميخواد!شاد باش و دير زي!
27 # آرش :
خب اشتياق كه خيلي خوبه به ويژه اشتياق داشتن شانه اي براي آرامش و انتظار آغوشي پر مهر براي زندگي. بايد حيات را جشن گرفت و جنگ افروزي و مرده پرستي را منزوي كرد. روز والنتاين هم كه دو هفته اي مونده ولي بايد به پيشواز آن رفت. مهم نيست خارجيه و يا داخلي.. بهانه است براي دوستتت دارم گفتن كه بايد 365 روز سال همين باشد. اينم تقديم به اين اشتياق مقدس اشتياق براي عشق: //اشتياق// هر صبحدم/ وقتی چشم می گشایی / و به روز می خندی / از پشت پلک هایت حباب ستاره بر می خیزد / ومن با هر ستاره که از پنجره پرواز می کن د/ گلی در باغچه می کارم./ کنار پنجره می ايستی / موهایت بوی گل های تازه را می دهند./ به باغچه می آيی/ خنکیِ نسيم نرمی ساقهايت را نوازش می کند- / و کف پاهایت نم و نرمی علف ها را / به گل های امروزم نگاه می کنی / و باوقار بر اشتیاق کودکانه ام / چون دیروز لبخند می زنی / بر می خيزم تا شايد امروز دستم را به دستت بسپارم / نا باورانه دو دست تو بر گردنم حلقه می شود / چشمانت را شرمناک می بندی / و من يواشکی جای پای ستاره ها را / با لب هایم می بويم! / به سمت پر شکوفه ترین درخت می کشانی مرا / کنار هم می نشینینم / شانه ام به خرمن گیسوان تو پناه می برد / آرام اما با هزار اشتیاق حرف میزنیم... / و همه ی داستان های جهان را برای هم از نو تعریف می کنیم. / وقتی خورشید به افق پناه می برد- / من و تو به آسمان... / و تمامی شب را در میان بهت ستارگان / تا ملکوت پرواز می کنیم: / { در جستجوی آن دهکده ی کوچک و ساده / که در هر گوشه کنارش حروف / ع ش ق / حک شده است- / با نرميِ پرِِِ فرشتگان دیروز و امروز!}/ البته اين نوشته دوسال قديميه ولي خوب بهانه است براي دوستت دارم گفتن...
با اين حساب ،ننويس عاقل مي شويم !!! بنويس عاشق مي شويم :)
29 # نرگس :
شما یک زمانی شل سیلوراستاین نبودی؟
30 # narges :
شما یک زمانی شل سیلوراستاین نبودی؟

هاست و ثبت دومین