پوشيده چه گوييم، همينيم كه هستيم ...
 پنجشنبه، ۷ تیردقایقی پیش برنامه خبری «بیست و سی» فیلم اعترافات آقای کاظمینی بروجردی رو پخش کرد، البته بدون ذکر نام. یک گزارش چند دقیقه ای درست کرده بودند که ظاهرا درباره مدعیان دروغین ارتباط با امام زمان بود. اول تکه صحبت هایی از یک مرد جوان و یک روحانی درباره ادعاهای یک مدعی آورده شد و بعد تکه ای از مصاحبه ای با آیت الله مکارم درباره یک فرد مدعی (که نامی ازش برده می شد) پخش شد. بعد خبرنگار بیست و سی با یک نفر که چهره و فیلم او کاملا شطرنجی شده بود و اصلا قابل شناسایی نبود، صحبت می کرد. اول خبرنگار گفت بعضی از این افراد این کارها رو برای پول هم نمی کنند، فقط دنبال خودنمایی اند. بعد همین مضمون و اعترافاتی دیگر از زبان خود فرد که در زیرنویس برنامه با همان نام «مدعی» معرفی می شد، پخش شد. من هم البته اولش نفهمیدم که این گزارش درباره کاظمینی بروجردی است، وقتی فهمیدم که گفته شد او خود را با عنوان نواده بیست و هفتم امام سجاد معرفی می کرده. 
این خبر خالص؛ نظر و تحلیل بمونه برای بعد.
TrackBack URL for this entry:
http://30morgh.org/cgi-bin/mt52/mt-tb.cgi/930
نظرات شما:
سلام الپر جان . ما اگه مي تونستيم نمي گذاشتيم احمدي نژاد رييس جمهور شه كه حالا نذاريم بره شوراي امنيت؟ پرونده اش كه به اسم ما رفته بزار خودشم به اسم ما بره شوراي امنيت. ضمنابوك لاگ من رو هم درياب و بهش لينك بده ديگه!!!سياست خسته ات نكرد؟
2 # ر ضا :
سلام من اكثرا يعني هر روز ميام يه سر ميزنم اميدوارم هميشه موفق باشي خدا نگهدار
3 # رهگذر :
كاشكي حرفهاي محمدي گلپايگاني رو هم پخش مي كرد در مورد حرفهاي ولي نعمتش با امام زمان در جمكران. بنده خدا بروجردي دم يه تيمچه بساط دستفروشي بر پا كرده بود و يادش نبود كه كلاه برداران بزرگتري هستند كه مشغول آدمخواري اند و جاي بدي بساط پهن كرده.
4 # آرش :
الپر ابتكار عكس هاي متفاوت با موضوع روز در بالاي وبلاگت خيلي جالبه. موفق باشي!
بله ديگه! يادم نميره. زماني همين آقاي ناطق نوري خودمون هم توي يه مجلس مذهبي از مراسم ديدار خودش با امام زمان (عج) صحبت مي كرد و چنان جو گرفته بودش كه هر آن احتمال مي داديم اعلام ظهور هم بكنه!!! به هر حال ... اي كاش در خصوص برخورد با مظاهر اين نوع كجروي ها هم به عدالت برخورد مي شد ... راستي يه سري به ما هم بزن! اما دست خالي نيا كه تازه خونه جديدمون رو خريديم!!! موفق باشي. يا علي

هاست و ثبت دومین