پوشيده چه گوييم، همينيم كه هستيم ...
 پنجشنبه، ۷ تیر

...


پاك يادم رفته بود كه وبلاگ هم بايد بنويسم. اگر بچه بود تا حالا از گرسنگي مرده بود! حتي سر هم بهش نزدم. فقط ساعتي پيش كه حرفهام ديگر روي زبانم جا نشد ياد وبلاگ افتادم... بيخود قضاوت الكي هم نكنيد. هيچ ربطي به مسائل كذا و كذا ندارد!

ولي اما آه. روزي بود و روزهايي است اين روز و روزها. صبح بي حس. قبل از ظهر شاكي. ظهر مايوس. بعد از ظهر عصباني. عصر عاشق. غروب شادمان. اول شب اميدوار. بعد نگران. آخر شب خسته. نصفه شب بيحال. خواب ولي بلكه خوب. روزگار غريبي است خلاصه، نازنين!
TrackBack URL for this entry:
http://30morgh.org/cgi-bin/mt52/mt-tb.cgi/1009
نظرات شما:
سلام علي روزو شبو صبح و ظهرو بعد از ظهرو عصرت به خير . خيلي مي خواستم ببينمت بعدش بهت تبريك بگم . اما تا دير نشده بهت تبريك ميگم آقا . اگه دوست داشتي هم بلاگمو ببين هم اينكه يه محبتي به اين بلاگ بكن داداشي . يا حق
ولی من فکر میکنم که دلیل اصلیش همون مسائل کذا و کذاست!!
منم با جم موافقم!
4 # آرش :
نمی خواستم وارد این بحث "صيغه" شوم. چون از جهات گوناگون آن قدر قره قاطی و مشمئز کننده است که نگو و نپرس. ولی خوب ناچار باید به چند نکته اشاره کرد: 1) اول از همه باید بطور بنیادین بین فلسفه ی آفرینش در قرآن و رسومات جامعه بدوی و جاهلیت عرب تفکیک قائل شد. فلسفه آفرینش در قرآن بر مبنای خلق "زوجی کریم" برای هر موجودی است. نمی گوید مونث برای مذکر یا مذکر برای مونث: نجم آيه 45 - وَأَنَّهُ خَلَقَ «الزَّوْجَيْنِ» الذَّكَرَ وَالْأُنثَى و هم اوست كه دو نوع مى‏آفريند: نر و ماده‏، / ذاريات آيه 49 - وَمِن كُلِّ شَيْءٍ خَلَقْنَا «زَوْجَيْنِـا» لَعَلَّكُمْ تَذَكَّرُونَ و از هر چيزى زوج آفريديم‏، اميد كه شما عبرت گيريد./ قيامة آيه 39 - فَجَعَلَ مِنْهُ «الزَّوْجَيْنِ» الذَّكَرَ وَالْأُنثَى و از او دو زوج مرد و زن آفريد! / رحمن آيه 52 - فِيهِمَا مِن كُلِّ فَاكِهَةٍ «زَوْجَانِ» در آن از هر ميوه‏اى دو گونه است‏. / ق آيه 7 وَالْأَرْضَ مَدَدْنَاهَا وَأَلْقَيْنَا فِيهَا رَوَاسِيَ وَأَنبَتْنَا فِيهَا مِن كُلِّ« زَوْجٍ» بَهِيجٍ / و زمين را گسترديم و در آن لنگر(آسا كوه‏)ها فرو افكنديم و در آن از هر گونه جفت دل‏انگيز رويانيديم‏./ شعراء آيه 7 - أَوَلَمْ يَرَوْا إِلَى الْأَرْضِ كَمْ أَنبَتْنَا فِيهَا مِن كُلِّ «زَوْجٍ »كَرِيمٍ مگر در زمين ننگريسته‏اند كه چه قدر در آن از هر گونه جفتهاى کریم رويانيده‏ايم‏؟ / و بقیه آیات.. 2) نگرش این آقایان که زن وسیله «کامجویی» مرد است، نگرشی است جاهلی و توهینی آشکار به زنان. و بعد هم به انسان که زوج کریمش را در حد یک اسباب بازی و شهوت رانی پایین می آورند. 3) اگر کسی (چه مرد و زن ) آگاهانه و نه در اثر فشار مالی تن فروشی را انتخاب می کند- اولا یک مسئله فردی است، دوما نباید با مسائل دیگر قاطی کرد. 4) رابطه فردی ازواج که مجموعه ای است از نیازعاطفی ، عشق، عشق بازی، .... مسئله ای ا ست شخصی و هیچ حکومتی جز حکومت اسلامی در آن دخالت نمیکند. 5) در همین جوامع غربی هم که فکر می کنند هرکی با هرکی است. این طور نیست. با فاحشه ها که شغلشان است اشتباه نکنیم. طرفینی که وارد رابطه بدون ازدواج رسمی می شوند قواعد نوشته و نانوشته ای را رعایت می کنند، که بسیار اخلاقی تر از صیغه ی من درآوردی آقایان است. هیچ طرف تا رسما از این رابطه بیرون نیامده باشد، با کس ديگري همزمان ارتباط برقرار نمی کند. حالا در کشور ما این صيغه راهی شده برای خیانت مردان به زنانشان! 6) برای این نگاه پست این آقایان همین یک مثال بس. آقای وزیر کشور می فرمایند پسر پانزده ساله ای که بالغ شده احتیاج دارد... خب به قول شما دختران که از نه سالگی بالغ می شوند پس دختران چی؟؟؟
چقدر احساساتمون تا اين جاي قضيه مشترك شده پسر: صبح بي حس. قبل از ظهر شاكي. ظهر مايوس. بعد از ظهر عصباني ...
muvzx erdhutzcy fhuayn kcvosrxfq vtqp prftkebx pcnbv
mdvujgixz nclrvzfmg ryngsfhba agnvicem bvpcroxe pmxchsu ifyhoe http://www.ipxgqdt.lbiaj.com
mdvujgixz nclrvzfmg ryngsfhba agnvicem bvpcroxe pmxchsu ifyhoe http://www.ipxgqdt.lbiaj.com
Good site. Thanks! http://very-cheap-air.blogspot.com very cheap airline tickets

هاست و ثبت دومین